اطلاع رسانی

لینک کانال تلگرام شرکت پارس آسا

همکاران عزیز میتوانند با مراجعه به ...

گواهينامه استاندارد محصولات پارس آسا

گواهينامه استاندارد سال1395 محصولات...

شالتر پروانه اي پارس آسا

محصول جديد پارس آسا به بازار عرضه ش...

ليست قيمت جدید محصولات پارس آسا

ليست قيمت جدید  محصولات توليدي پارس...

«
»

شرکت پارس آسا

شرکت پارس آسا از سال 1370 با نام تجاری جنرال ایران سابق پا به عرصه تولید نهاد و در ابتدا با تولید سربکسل آسانسور ( سرقلاب ) شروع به فعالیت کرد و در سال 1371 تولید انواع فلکه هرزگرد را به محصولات خود افزود و در سال 1375 تولید گاورنر آسانسور را همچنین در سال 1380 تولید پاراشوت تدریجی آسانسور و کابین آسانسور را به مجموعه محصولات خود افزوده و از سال 1380 تا 1389 نیز محصولات دیگری را به مجموعه محصولات شرکت افزوده از قبیل ( کفشک کابین، کفشک وزنه، میکروسئیچ. انواع لقمه. انواع براکت و ... )

و این شرکت جدیدترین محصول خود را که درب نیمه اتوماتیک پارس آسا می باشد را به همکاران گرامی عرضه می نماید.

این شرکت با تلاش در راستای توسعه روز افزون توانسته قطعات خود را کاملا مورد خواسته همکاران و مشتریان گرامی خود طراحی نماید و این شرکت با پشتکار و خلاقیت بالا توانسته اولین شرکتی در ایران باشد که استاندارد ملی ایران را در زمینه پاراشوت تدریجی بگیرد.

و همچنین این شرکت دارنده استاندارد ملی در زمینه گاورنر آسانسور می باشد و این شرکت تمامی خدمات پس از فروش خود را طی 24 ساعت از اعلام به عمل می آورد و این شرکت در صدد گرفتن گواهینامه IS 9001 – 2008 در سال 1390 می باشد.

شرکت پارس آسا از تمامی همکاران و نصابان آسانسور کشور عزیزمان خواهان می باشد که از اجناس و قطعات مرغوب داخلی برای آسانسور های کشورمان استفاده نمایند.

قطعات در دست تولید در اسل آینده :

1. درب اتوماتیک اتوماتیک آسانسور

2. تابلوی فرمان آسانسور

منتظر تولیدات جدید ما باشید

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی