اطلاع رسانی

لینک کانال تلگرام شرکت پارس آسا

همکاران عزیز میتوانند با مراجعه به ...

گواهينامه استاندارد محصولات پارس آسا

گواهينامه استاندارد سال1395 محصولات...

شالتر پروانه اي پارس آسا

محصول جديد پارس آسا به بازار عرضه ش...

ليست قيمت جدید محصولات پارس آسا

ليست قيمت جدید  محصولات توليدي پارس...

«
»

درباره ما

شرکت پارس آسا از سال 1370 با نام تجاری جنرال ایران سابق پا به عرصه تولید نهاد و در ابتدا با تولید سربکسل آسانسور (سرقلاب) شروع به فعالیت کرده، و در سال 1371 تولید انواع فلکه هرزه گرد را به محصولات خود افزود. در سال 1375 تولید گاورنر آسانسور، و همچنین در سال 1380 تولید پاراشوت تدریجی و کابین آسانسور را به مجموعه محصولات خود افزوده، و از سال 1380 تا 1389 نیز محصولات دیگری از قبیل (کفشک کابین، کفشک وزنه، میکروسوئیچ. انواع لقمه. انواع براکت و ... )  را به مجموعه محصولات شرکت افزود.  
این شرکت جدیدترین محصول خود را که درب نیمه اتوماتیک پارس آسا می باشد، به همکاران گرامی عرضه می نماید.
این شرکت با تلاش در راستای توسعه روز افزون محصولات خود، توانسته قطعات خود را کاملا" مطابق با تقاضای همکاران و مشتریان گرامی خود طراحی نماید. این شرکت، با پشتکار و خلاقیت بالا توانسته است اولین شرکتی باشد که استاندارد ملی ایران را در زمینه پاراشوت تدریجی دریافت می نماید.
این شرکت، همچنین دارنده استاندارد ملی در زمینه گاورنر آسانسور می باشد، و تمامی خدمات پس از فروش خود را طی 24 ساعت از زمان اعلام، به اجراء میرساند. این شرکت درصدد است گواهینامه ISO 9001 – 2008 را در سال 1390 اخذ نماید.
شرکت پارس آسا از تمامی همکاران و نصابان آسانسور کشور عزیزمان خواهان می باشد که از اجناس و قطعات مرغوب داخلی برای آسانسور های کشورمان استفاده نمایند.

قطعات در دست تولید در سال آینده :
1. درب اتوماتیک اتوماتیک آسانسور
2. تابلوی فرمان آسانسور
منتظر تولیدات جدید ما باشید
با تشکر
پارس آسا