درباره ما

شرکت پارس آسا از سال ۱۳۶۰ با نام تجاری جنرال ایران سابق پا به عرصه تولید نهاد و باتولید سربکسل آسانسور شروع به فعالیت نمود و در سال ۱۳۶۳تولید انواع فلکه هره گرد را به محصولات خود افزود و در سال ۱۳۶۵ تولید گاورنر آسانسور و پاراشوت  لحظه ای را آغاز کرد.

این شرکت از سال ۱۳۷۰ محصولات دیگری به مجموعه محصولات این کارخانه افزوده شد که این محصولات عبارتند از انواع کفشک کابین و میکروسوئیچ …….     و در سال ۱۳۸۰ تولید پاراشوت تدریجی و کابین آسانسور راآغاز کرد.

پارس آسا در سال ۱۳۸۷ این شرکت به نام پارس آسا تغییر نام داد و استاندارد ملی ایران را برای پاراشوت تدریجی و گاورنر اخذ نمود و گواهینامه بین المللی ISO9001:2008از کشور انگلستان را در سال ۱۳۸۹ دریافت نمود در سال ۱۳۹۰ تولید درب نیمه اتوماتیک را در سایز های ۸۰و۷۰ به مجموعه تولیدات  خود اضافه نمود و در سال ۱۳۹۳، پروانه استاندارد برای پاراشوت با ظرفیت ۳۰۰۰کیلوگرم و گاورنر ۲۵ سانتی متری را از سازمان استانداروتحقیقات صنعتی ایران اخذ نمود.

در سال ۱۳۹۸ محصولات جدیدی از جمله انواع پاراشوت دوطرفه و گاورنر دوطرفه و هدایت گر زنجیر جبران و پارک پلیت به تولیدات این شرکت اضافه شد

درسال ۱۴۰۰ این مجموعه گاورنر  MRLرا به تولیدات خود اضافه کرد.

ارسال پیام
ارسال پیام
سلام!
اگر سوالی دارید میتوانید از اینجا بپرسید.